Co děláme

insert image

Vyrábíme veškerý nábytek do bytů, rodinných domů a kanceláří. Vyrábíme a dodáváme kuchyňské linky včetně vestavných elektrospotřebičů, skříně, vestavné skříně, kancelářský nábytek, obývací pokoje, dětské pokoje, domácí pracovny, ložnice, šatny, koupelnový nábytek, bytové doplňky, atypický nábytek.

Co nabízíme zákazníkovi

Nabízíme kompletní služby od poradenství, zaměření, zpracování 3D návrhu, výroby až po samotnou montáž výrobku na určeném místě.

Kvalitní materiály, přesné zhotovení a odborná montáž jsou hlavními důvody pro nadstandardní záruku 5let na naše výrobky, doživotní záruku na kování BLUM; u elektrospotřebičů a kování od ostatních výrobců se záruční doba řídí výrobcem.

Katpet Tým: výroba nábytku Olomouc.

Co o nás říkají

insert image

Nevíte, co si o nás myslet? Zeptejte se našich zákazníků.

Zuzka

Velký dík celému realizacnimu týmu za vestavěnou skříň. Spokojenost. Doporučuji.

Miroslav

Skvělá firma, překvapila svým přístupem k zákazníkovi. Výborná komunikace a celkové provedení zakázky. Velká vstřícnost od samotného začátku, při zaměření a ucelení kompletní představy díla. Na základě svých zkušeností dokážou poradit v mnoha detailech a nesetkal jsem se s odpovědí “nejde to”. Samotné provedení je na vysoké úrovni, technicky výborně připravené, přesné, čisté do nejmenších detailů a úklidu včetně. Doporučuji…

Michal

Skvělá firma! Mé vlastní představy vyplnili přesněji, než jsem si dokázal vysnít. Precizní provedení, neocenitelné rady, dané nepřebernými zkušenostmi. Obrovská vstřícnost a ochota zabývat se i některými mými “netradičními” nápady a nejen snaha, ale i schopnost je realizovat. Nevysvětlovali, proč to nejde, vymysleli, jak to udělat. Také nelze pominout čistotu prací a úklid, který berou jako naprostou samozřejmost. A to vše za slušnou cenu. Kdybych měl hodnotit na stupnici 1-10, měli by 11.

Jitka

Rozhodně doporučuji! Naprosto bezproblémová komunikace, dodržení slíbeného termínu realizace kuchyně, perfektní kvalita a rozumné ceny. 100% spokojenost!

Jaroslav

Další nábytek v domácnosti od této firmy a opět super!

Jan

Kuchyně, šatna, vestavěné skříně, dětský pokoj, ložnice – vše na 100% – od poradenství, návrhu až po realizaci. Děkujeme a doporučujeme!

Irena

Profesionální práce,profesionální přístup! Doporučuji!

Hana

Osobní přístup, kvalitní práce.

Eva

Naprostá spokojenost. Realizace, komunikace. Mohu jen doporučit.

Barbara

Firmu jsem objevila náhodou a už při prvním setkání jsem se rozhodla pro realizaci zakázky právě tady. Byli vstřícní, trpěliví a zakázka byla vytvořena na profesionální úrovni, s vysokou kvalitou a za příznivou cenu. Od nákresů přes montáž až k úklidu proběhlo vše bez problémů, dokázali si se vším poradit. Doporučuji!!!

DALŠÍ DŮVODY

insert image

Naše výrobky jsou konstruovány přímo podle požadovaných rozměrů a jsou instalovány našim odborným týmem. Při výrobě používáme kvalitní materiály a moderní strojní vybavení.

Tohle je u nás vždy zdarma

 • Konzultace, zaměření a cenová nabídka
 • Odvoz a likvidace starých elektrospotřebičů
 • První grafický návrh a 3x úprava tohoto návrhu zdarma
 • Doprava do vzdálenosti 50km
 • 1 návštěva technika v rámci 1leté servisní prohlídky

Vždy jasné a srozumitelné cenové nabídky. Žádné skryté poplatky navíc

Můžete se na nás spolehnout

 • Nadstandardní záruka 5 let
 • Více jak 10 let na trhu
 • Individuální přístup ke každému zákazníkovi
 • Držíme krok s módními trendy
 • Použití certifikovaných materiálů
 • Fungující záruční i pozáruční servis
 • Zakázky zhotovujeme do šesti až osmi týdnů od objednání

Naše certifikáty

Jsme rádi, že vám můžeme představit spolupráci s předním českým výrobcem dveří a zárubní, společností SOLODOOR a.s.. Díky své letité působnosti je společnost SOLODOOR v současné době jednou z největších českých firem zabývající se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní. Od samého počátku dbá na kvalitu svých výrobků a snaží se zákazníkům poskytovat co nejlepší servis v oblasti výběru dveří a zárubní.

Kompletní sortiment SOLODOOR

Konfigurátor SOLODOOR

Naše společnosti je certifikovaná pro prodej, montáž, provoz, údržbu i servis všech typů dveří a zárubní společnosti SOLODOOR a.s..

Jsme zapojeni do projektu Zelená firma, díky kterému ekologicky likvidujeme elektrospotřebiče a baterie prostřednictvím sběrného boxu, což  přispívá k ochraně životního prostředí, přírodních zdrojů a zdraví člověka.

Certifikát vystavila společnost REMA Systém, a. s.

Od Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky jsme obdrželi osvědčení s názvem Rodinný podnik v rámci stejnojmenného projektu, který se soustředí na podporu rodinného byznysu v České republice.

Certifikát Prověřená Společnost je přiznán firmám, které se mohou pochlubit tím, že nemají negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů. Certifikační proces je založen na dohledávání negativních recenzí na internetu k dané firmě, pomocí ukazatele názoru při použití “Záporných frází". Na firmy s tímto certifikátem nebyly nalezeny žádné negativní recenze.

Moc si vážíme vašich pozitivních ohlasů a jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni.

Partneři a dodavatelé

insert image